Jesteśmy na facebooku.
2020-03-25

Witam wszystkich rodziców w tej trudnej dla nas wszystkich rzeczywistości. Wczoraj wspólnie z panią Dyrektor podjęliśmy decyzję o założeniu zamkniętej grupy facebookowej dla rodziców. Do tej pory podsuwałam Wam pomysły zajęć dla dzieci na naszej stronie internetowej, którą prowadzę. Ponieważ mamy oficjalne zalecenie realizacji podstawy programowej teraz łatwiej będzie wszystkim nauczycielom dotrzeć do państwa. Tutaj mamy również możliwość otrzymywania informacji zwrotnej od Was. Niezależnie od tej grupy będę niektóre posty umieszczać na stronie ze względu na tych rodziców, którzy nie posiadają facebooka. Chociaż łatwiej byłoby , gdyby wszyscy go założyli dla celów edukacyjnych.. Na stronie przedszkola będą nadal zamieszczane zdjęcia, które zechcą Państwo nam przesłać.

Aby ułatwić realizację podstawy programowej wczoraj przygotowaliśmy dla Państwa w korytarzyku przedszkola Karty Pracy dla dzieci, które mieliście odebrać w tym tygodniu. Ze względu jednak na zaostrzone od północy przepisy w związku z epidemią - pani Dyrektor w godzinach wieczornych podjęła decyzję, by nie realizować tego. To wszystko w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Waszych dzieci. Musimy dać sobie radę bez Kart Pracy. Rozumiemy, że wiąże się to z koniecznością drukowania przez Państwa materiałów dla dzieci i że nie wszyscy mają taką możliwość. Może ktoś ma propozycję jak to rozwiązać ?

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, a zwłaszcza moje dzieci z grupy "Motylki" wraz z rodzicami. Bądźmy razem w tym trudnym dla nas wszystkich czasie .

Elżbieta Sadowska

Nasi sponsorzy